Apžvelgėme praėjusių metų veiklą

Laikas nenumaldomai skrieja su savimi nusinešdamas sukauptą patirtį, įdomiai praleistas valandas, primindamas malonias akimirkas. Net nepastebėjome, kaip greitai prabėgo dar vieni Lietuvos pagyvenusių žmonių asociacijos (LPŽA) Ukmergės skyriaus narių bendravimo metai. Pribrendo metas visuotiniam ataskaitiniam susirinkimui, kuriame aptartume, ką gero nuveikėme, kuo galime pasidžiaugti, kokius planus numatome ateičiai. Susirinkome tylos minute pagerbti išėjusius Anapilin draugus…

Į savo būrį draugiškai priėmėme 9 naujus narius, įsijungusius į skyriaus veiklą. Pasveikinome naujai išrinktą rajono savivaldybės merą Darių Varną, palinkėdami sėkmingai vadovauti rajonui ir, žinoma, nepamiršti senjorų rūpesčių.

Išklausėme skyriaus pirmininkės Janinos Kuprijaškinos išsamiai parengtos ataskaitos, kurioje buvo pasidžiaugta nuoširdžiu valdybos darbu organizuojant įvairius renginius, pažymint šventes, teikiant paraiškas rajono savivaldybei, skyriaus veiklą atspindint žiniasklaidoje. Svarbiausia, jog visi dėjo nuoširdžias pastangas, kad po renginių išsiskirstytume su gera nuotaika, praturtėję puikiais įspūdžiais, sužinoję kažką įdomaus ir vertingo. Džiugu, kad per 2022 m. laikotarpį mūsų skyrius pasipildė 27 naujais nariais, tai rodo, jog žmonės vertina mūsų veiklą ir nori kartu bendrauti.

Daug gerų, vertingų pastebėjimų dėl skyriaus veiklos pateikė kalbėjusieji nariai Birutė Gudeliauskienė, Stanislovas Laurinavičius, Genovaitė Navikienė, Darius Sriogis: dėl tolimesnės veiklos paragino skyriaus narius nelikti abejingiems patyčioms ir smurtui artimoje aplinkoje, siūlė nariams dažniau lankytis sporto užsiėmimuose, baseine, kalbėjo, kad galima prisidėti prie neprižiūrimų parkų, kapų tvarkymo. Senjorams kelia nerimą tai, kad jie neturi pastovios patalpos pabendravimui, jų netenkina rajono autobusų parko siūlomų paslaugų pagyvenusiems žmonėms kainos.

2023 m. skyriaus veiklos planas buvo sudaromas atsižvelgiant į narių išsakytus pasiūlymus. Ateities planuose – apsilankymai teatruose, pažintinės ekskursijos, sportiniai renginiai, sveikatingumo stovykla, šokių festivalis-konkursas Kroatijoje. Numatytos ir šventės su kitų rajonų senjorais, prieškalėdinė šventė Jasiuliškių globos namuose, 2023 m. palydos.

Išsiskirstėme su racionaliais pasiūlymais veiklos darbui, nuoširdžiai pasiryžę ir toliau bendrauti, dalintis gerąja patirtimi, keliauti, sportuoti, padėti vieni kitiems. Juk visa tai skatins senjorų motyvaciją aktyviam visuomeniniam gyvenimui, suteiks galimybę džiaugtis, sveikai ir ilgai gyventi.

Aldona Kuzmienė

LPŽA Ukmergės skyriaus pirmininkės pavaduotoja

Viktoro Petrunino nuotrauka

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.