„Wizz Air“ lėktuvuose grynaisiais neatsiskaitysite
Oro linijų bendrovė „Wizz Air“ pranešime žiniasklaidai informuoja apie svarbius pokyčius savo paslaugose. Nuo 2025 m. balandžio 1 d. visi keleiviai, norintys įsigyti prekes ar paslaugas „Wizz Air“ orlaiviuose, turės naudoti tik banko korteles arba bekontakčius mokėjimo būdus. Tokius kaip „Apple Pay“, „Samsung Pay“, „Android Pay“ ir „Google Pay“. Bendrovė teigia, kad šiuo sprendimu siekia supaprastinti pirkimų procesą ir pagerinti keleivių patirtį skrydžių metu.
Kokias korteles priims „Wizz Air“?
„Wizz Air“ plečia atsiskaitymo galimybes ir nuo šiol priims ne tik tradicines „Visa“ ir „Mastercard“ kredito bei debeto korteles, bet ir „Revolut“ mokėjimo korteles. Tai leis keleiviams pasinaudoti patogesnėmis ir modernesnėmis atsiskaitymo galimybėmis. Jos padės užtikrinti sklandesnį ir greitesnį pirkinių procesą
Bendradarbiaudama su „Revolut“, „Wizz Air“ suteikia išskirtinę galimybę naujiems „Revolut“ vartotojams susigrąžinti iki 25 eurų, užsiregistravus ir išleidus pirmus 5 eurus. Naudodamiesi „Revolut Pay“ klientai taip pat gali kaupti „RevPoints“ – „Revolut“ lojalumo programos taškus – ir panaudoti juos, įsigyjant skrydžius ar atliekant kitus mokėjimus per „Revolut Pay“.
Patogus ir greitas apsipirkimas be grynųjų pinigų
Pereinant prie tik bekontakčių mokėjimų, keleiviai galės įsigyti prekes orlaiviuose be grynųjų pinigų. Šis sprendimas supaprastina įgulos darbą, nes pašalinama grynųjų pinigų apyvarta, ir jiems nebereikės rūpintis grąža ar valiutos keitimu. Be to, bekontakčiai mokėjimai natūraliai padidina higienos lygį, nes nebereikia tvarkyti grynųjų pinigų.
Keleiviai taip pat galės iš anksto įsigyti išankstinius kvitus („prepaid vouchers“) per „Wizz Air“ mobiliąją programėlę, kas užtikrins saugumą ir eliminuos bet kokius galimus mokėjimo sutrikimus skrydžio metu.
Pirkinių limitai ir patikros procedūros
Siekiant užtikrinti sklandų apsipirkimo procesą, „Wizz Air“ nustatė, kad vienam keleiviui didžiausia bendra pirkinių suma per skrydį negali viršyti 150 eurų. Jei vienos operacijos suma sieks 50 eurų ar daugiau, keleivis turės pateikti savo įlaipinimo kortelę, kad būtų atlikta patikra.
„Perėjimas prie bekontakčių mokėjimų ne tik supaprastina mūsų veiklos procesus. Tai leidžia įgulai sutelkti dėmesį į itin kokybišką aptarnavimą, užuot užsiimant grynųjų pinigų tvarkymu. Tai leis keleiviams mėgautis efektyvesniu ir patogesniu skrydžiu“, – teigia „Wizz Air“ komercijos ir operacijų vadovas Michaelas Delehantas.