Mūsų veiklaNaujausi

Paaiškėjo Krepšinio legendų lygos 60+ ir 70+ nugalėtojai  

Praėjusių metų lapkričio mėnesį startavo Lietuvos krepšinio legendų lygos 2025–2026 metų vyrų čempionatas. Tarp kitų amžiaus grupių varžėsi ir 60+ bei 70+ krepšininkai. Gegužės mėnesį Kėdainių sporto centre į kovas stojo stipriausieji.

Pusfinalių 60+ nugalėtojai laimėjo užtikrintai

Amžiaus grupėje 60+ į pusfinalius pateko Vilniaus, Marijampolės, Radviliškio „Šeduvos malūnas“ ir Kauno „KTU-Omega“ komandos.

Vilniečiai, žaisdami su  Radviliškio „Šeduvos malūnu“, nuo pat rungtynių pradžios perėmė iniciatyvą ir nuosekliai didindami persvarą rungtynes užtikrintai laimėjo rezultatu 87:33. Kėlinių rezultatai: 22:8, 28:9, 18:8, 19:8. Pergalė jiems suteikė teisę žaisti finale.

Rezultatyviausi žaidėjai: Vilniaus – Vladas Lukša (21 taškas, 10 atkovotų kamuolių), Arūnas Šarka (6 rezultatyvūs perdavimai).

Radviliškio „Šeduvos malūnui“  Valdas Urbonas pelnė 9 taškus, Algimantas Čėsas atkovojo 9 kamuolius, Artūras Nacickas atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Antrojo pusfinalio dvikovoje Marijampolės krepšininkai po sėkmingos antrosios rungtynių dalies rezultatu 71:47 nugalėjo Kauno „KTU-Omega“ ir užsitikrino vietą finale. Kėlinių rezultatai: 14:13, 9:22, 14:16, 10:20.

Rezultatyviausi žaidėjai: Kauno „KTU-Omega“ – Vidmantas Labašauskas (9 taškai), Gintaras Kazakevičius (17 atkovotų kamuolių), Saulius Blažauskas (5 rezultatyvūs perdavimai).

Rezultatyviausi Marijampolės žaidėjai – Gintaras Bosevičius, įmetęs  28 taškus ir atkovojęs 13 kamuolių, Virginijus Ševčenka atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

70+ grupėje kovos buvo atkaklios

Kėdainių sporto centre į pusfinalių kovas taip pat stojo ir amžiaus grupės 70+ komandos – Kauno „KTU-Juta“, Vilniaus „Statybos senjorai“, Kėdainių ir Klaipėdos „Molas“. Varžybose, vykusiose  pirmajame pusfinalyje, Kauno „KTU-Juta“ komanda rezultatu 46:31 įveikė „Statybos senjorus“ ir iškovojo kelialapį į finalą.

Kėlinių rezultatai: 8:1, 13:15, 17:6, 8:9. Rezultatyviausi žaidėjai: Kauno „KTU-Juta“ – Vytautas Ribinskas (33 taškai), Antanas Nesteckis (10 atkovotų kamuolių), Virginijus Mažonas (4 rezultatyvūs perdavimai).

„Statybos senjorams“ Algimantas Pavilonis pelnė 8 taškus, atkovojo 9 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Antrajame pusfinalyje, kur jėgas išbandė Kėdainių ir Klaipėdos „Molo“ veteranai, kova vyko itin atkakliai. Po keturių kėlinių rezultatas buvo lygus, todėl komandoms prireikė dviejų pratęsimų. Juose sėkmingiau sužaidę kėdainiečiai iškovojo pergalę rezultatu 57:53 ir pateko į finalą. Kėlinių rezultatai: 14:7, 7:12, 13:11, 10:14, pratęsimas 6:6, antras pratęsimas 3:7.

Rezultatyviausi žaidėjai: Klaipėdos „Molas“ – Arūnas Baltinas (12 taškų), Algirdas Lingė (13 atkovotų kamuolių ir 6 rezultatyvūs perdavimai).

Kėdainių komandoje Vitoldas Masalskis įmetė 20 taškų, Vladas Baltuška atkovojo13 kamuolių, Vygantas Valiukevičius atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Čempionai – Marijampolės krepšininkai

60+ finale žaidė Marijampolės ir Vilniaus komandos. Lemiamoje kovoje marijampoliečiai demonstravo solidesnį puolimą, sėkmingiau perėmė atšokusius kamuolius ir buvo pranašesni svarbiausiais mačo momentais. Rungtynes laimėję rezultatu 58:48, Marijampolės krepšininkai tapo šios amžiaus grupės čempionais.

Rezultatyviausi žaidėjai: Vilniaus – Mindaugas Lukošius (15 taškų), Arūnas Šarka (9 taškai), Kęstutis Kundrotas (4 taškai).

Marijampolės – Gintaras Bosevičius (32 taškai), Virginijus Ševčenka (11 taškų), Albertas Pacevičius ir Rimantas Pacevičius įmetė po 8 taškus.

Trečią vietą laimėjo Kauno „KTU–Omega“, ketvirta buvo Radviliškio „Šeduvos malūno“ ekipa.

Aukso medaliais pasipuošė kauniečiai

Amžiaus grupėje 70+ finale susitiko Kauno „KTU–Juta“ ir Kėdainių komandos. Kauniečiai  nuo rungtynių pradžios kontroliavo žaidimo eigą, aktyviai gynėsi ir neleido varžovams priartėti. Nors Kėdainių ekipa kovojo iki pabaigos, tačiau rezultatyvesnis ir tikslesnis Kauno „KTU–Juta“ puolimas nulėmė finalo baigtį – 40:25. Finale nugalėję varžovus, kauniečiai pasipuošė aukso medaliais.

Rezultatyviausi žaidėjai: Kauno „KTU–Juta“ – Vytautas Ribinskas (23 taškai), Algirdas Kazilionis (8 taškai), Virginijus Mažonas (7 taškai).

Kėdainių komandoje – Vytenis Urba (9 taškai), Vladas Baltuška (8 taškai).

Galutinėje šios amžiaus grupės komandų rikiuotėje trečią vietą užėmė Klaipėdos „Molas“, ketvirtą – Vilniaus „Statybos senjorai“.

Paruošė Genovaitė Kazielienė

Lietuvos krepšinio legendų lygos „Facebook“ nuotr.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Skip to content