Paskutinės minutės kelionės tinka senjorams

Paskutinės minutės pasiūlymas – tai specialiųjų kelionių pasiūlymų rūšis, kuomet siūloma įsigyti paslaugas su didžiule nuolaida per ypač trumpą laiką. Jis galioja tiek užsakomiesiems skrydžiams, tiek viešbučiams, tiek kruizams, tačiau dažniausiai – pilnai sudarytiems kelionių paketams, keliaujant autobusu ar lėktuvu. Šių pasiūlymų bruožas – labai ribotas vietų skaičius, į kurį pretenduoja nemažai turistų, laukiančių tokių pasiūlymų. Taip pat vienas svarbiausių paskutinės minutės kelionės aspektų – reikia išvykti po poros ar trijų dienų. Paskutinės minutės kelionės turėtų būti ypač patrauklios senjorams – juk dažniausiai jie nedirba, lagaminus gali susikrauti iš anksto, taip pat turi marias laiko „medžioti“ pigesnes keliones.

 Reikėtų apsvarstyti, ar pasiruošę tokioms kelionėms

Pasak kelionių organizatorių, tokie pasiūlymai teikiami, kai, artėjant išvykimo laikui, lėktuve ar autobuse vis dar yra laisvų vietų ir norima surinkti pilną grupę. Vis dėlto mėgstantiems planuoti keliones iš anksto, o senjorai dažnai ir pasižymi tuo, laukti paskutinės minutės gal ir nevertėtų.

Tačiau tie senjorai, kurie labai nesinervina kilus kai kuriems nesklandumams (pavyzdžiui, kol susisiekėte su bendrakeleiviu, padiskutavote, vykti į kelionę ar ne, ir galų gale nusprendėte pirkti bilietus, paaiškėja, kad jų jau nebelikę…), yra optimistiškai nusiteikę surasti kitą pigią kelionę ir įsitikinę, jog vis tiek pasieks savo tikslą ir puikiai praleis laiką, turėtų išbandyti šį keliavimo būdą.

Būtina greitai apsispręsti

Tiems, kas tam pasiryžo, reikėtų žinoti, kad paskutinės minutės pasiūlymai visose kelionių agentūrose yra tie patys, todėl nereikėtų gaišti laiko naršant internete ir ieškant dar geresnių variantų. Nes norint gauti bilietus į paskutinės minutės kelionę, kiekviena minutė yra brangi…

Daugiau papildomų sąlygų

Likus kelioms savaitėms iki išvykimo, jei yra laisvų vietų, kelionę galima įsigyti maždaug trečdaliu pigiau, o likus vos kelioms dienoms, net ir už perpus arba net 70 procentų mažesnę kainą nei pradiniame pasiūlyme.

Tad senjorai, kuriems pinigai tikrai neplėšo piniginių, gali už nedidelę kainą turėti labai komfortišką poilsį.

Tik reikėtų įsidėmėti, jog kuo pigiau, tuo daugiau papildomų sąlygų – pasirinkę keliauti paskutinę minutę, neturėsite galimybės keisti skrydžių, datų, viešbučio.

 Kada beveik nebūna tokių pasiūlymų

Paskutinės minutės pasiūlymų būna labai mažai, išvis nebūna arba jų kainos gerokai aukštesnės per moksleivių atostogas, nes tuomet vyksta atostogauti šeimos su vaikais, tad laisvų vietų lėktuvuose ir viešbučiuose beveik nelieka. Dabartiniu metu ypač išpopuliarėjo ir kelionės į užsienį ilgaisiais savaitgaliais.

Pačiame sezono įkarštyje, kuomet dauguma žmonių atostogauja, ypač Europos kurortuose, – liepą ir rugpjūtį – paskutinės minutės pasiūlymų bei paslaugų kainos yra gerokai aukštesnės.

Kada kainos mažiausios

Tačiau kainos nukrenta per rugsėjo pirmąją, taip pat baigiantis sezonui – pietiniuose kraštuose tada dar tiek šilta, kad galima maudytis, lepintis saulės spinduliais bei džiaugtis ramybe. O tai ypač patinka senjorams…

 

3 komentarai “Paskutinės minutės kelionės tinka senjorams

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.