Žvaigždės ir jų antrosios pusės

Įžymybės dažnai kuria šeimas su žmonėmis iš savo aplinkos. Gyvenime, kupiname filmavimų, spalvingų vakarėlių ir premjerų, nėra daug galimybių bet kur kavinėje sutikti paprastą žmogų. Be to, daugelis žvaigždžių, ne be priežasties, bijo asmenų, kurie domisi ne jais, o galimybe išgarsėti ar pasinaudoti jų solidžiomis banko sąskaitomis. Vis dėlto nemažai žvaigždžių savo gyvenimo žmones sutiko ne filmavimo aikštelėje, jie buvo toli nuo šou verslo. Supažindiname su kai kuriais iš jų.

Meryl Streep ir Don Gummer susituokė 1978 metais.

Galima daryti prielaidą, kad viena garsiausių ir įtakingiausių Holivudo aktorių norėtų ištekėti už tokio pat garsaus ir įtakingo aktoriaus. Tačiau  M. Streep savo palydovu pasirinko skulptorių D. Gummerį, kuris, nors ir yra kūrybingas žmogus, toli gražu nebuvo spalvingų Holivudo vakarėlių lankytojas.

Meryl jį sutiko labai liūdnomis aplinkybėmis. Tada ji apraudojo savo mylimojo, aktoriaus Džono Casale’o, mirusio nuo vėžio, mirtį. Jos brolis atsivežė draugą, kuris padėjo susikrauti daiktus, o tas draugas ir buvo Donas. Jis ir Meryl pradėjo susirašinėti, ir netrukus M.Streep persikėlė pas jį. Praėjus šešiems mėnesiams po Džono mirties, Meryl ištekėjo už D. Gummerio. Pora turi keturis vaikus.

Mattas Damonas ir Luciana Barroso susituokė 2005 metais.

M. Damonas susipažino su L. Barroso, kai Majamyje vyko juostos „Įstrigęs tavyje“ filmavimas. Luciana dirbo barmene vietiniame bare „Miami’s Crobar“. Aktorių ten nusivedė filmavimo grupės nariai, kurie po sunkios dienos nusprendė atsipalaiduoti.

Mattas Damonas ir Luciana Barroso

                                                        Mattas Damonas ir Luciana Barroso

„Jie pasakė: „Nagi“, ir nutempė mane kartu. Ir aš iš karto pamačiau ją perpildytoje salėje. Nežinau, kaip kitaip mūsų keliai būtų susikirtę, jei to nebūtų buvę. Taigi, kai esate pavargęs, atsipalaiduoti eikite į barą, kur galite sutikti savo žmoną”, – vėliau sakė Mattas.

2013 metais aktorius su žmona vėl apsikeitė vestuvių įžadais romantiškoje aplinkoje Sent Lusijos saloje. Mattas ir Luciana turi tris bendras dukras, Luciana taip pat turi dukrą iš pirmosios santuokos.

Anne Hathaway ir Adamas Shulmanas susituokė 2012 metais.

Negalima sakyti, kad A. Shulmanas kino industrijoje buvo visiškai nežinomas, tačiau jis „svajonių fabrike“ akivaizdžiai nebuvo pats sėkmingiausias žmogus. A. Schulmanas pradėjo kaip aktorius, tačiau jo paties karjera visiškai nepasiteisino, ypač lyginant su „Oskaro“ laimėtojos A. Hathaway sėkme. Tačiau kitoks statusas nesutrukdė jiems rasti bendrą kalbą. Jie susipažino 2008 m. Palm Springs kino festivalyje per bendrą draugą.

Anne Hathaway ir Adamas Shulmanas 

                                                     Anne Hathaway ir Adamas Shulmanas

Jų tarpusavio chemija buvo tokia akivaizdi, kad  A. Hathaway savo draugei pasakė: „Aš ištekėsiu už šio žmogaus“.

„Tikriausiai jis manė, jog aš truputį išprotėjusi, o tai tikrai tiesa, bet aš taip pat esu gana miela. Nuo antro susitikimo su juo žinojau, kad jis yra mano gyvenimo meilė”, – prisiminė Anne žodžius pažįstamas.

Na, A. Shulmanas kiną iškeitė į papuošalų kūrimą ir pristatė savo prekės ženklą „James Banks“. 2011 m. jis pasiūlė  Anne už jo  tekėti ir įteikė paties sukurtą šešių karatų deimantinį sužadėtuvių žiedą.

Reese Witherspoon ir Jim Toth susituokė 2011 metais.

J. Tothas, Holivudo agentas, šauniai pasirodė nuo pat pirmos susitikimo su R. Witherspoon minutės. Jis išgelbėjo ją nuo šiek tiek padauginusio vaikino priekabiavimo viename vakarėlyje.

„Prašau atleisti mano draugui. Jis ką tik išsiskyrė su mylimąja“, – tai buvo pirmieji žodžiai, kuriuos Jim pasakė Reese.

Reese Witherspoon ir Jim Toth

                                                       Reese Witherspoon ir Jim Toth

Jie iš karto susidraugavo ir po metų susituokė. J. Totas karjerą tęsė Creative Artists Agency  Los Andžele, kur dirbo su tokiomis žvaigždėmis kaip Scarlett Johansson, Robertas Downey jaunesnysis ir Matthew McConaughey.

Reese ir Jimas turi sūnų Tenesį. Reese taip pat turi du vaikus iš pirmosios santuokos su Ryanu Phillippe.

Eddie Redmayne ir Hannah Bagshaw susituokė 2014 metais.

Jei ši pora ir įsimylėjo iš pirmo žvilgsnio, tai iki sutuoktuvių jie ėjo labai ilgai – net 12 metų!

Edis ir Hannah susipažino dar besimokydami mokykloje – jis Itone, o ji – greta esančioje įprastoje kolegijoje. Iš pradžių juos siejo tik draugystė. H. Bagshaw ir jos klasės draugai surengė labdaros mados šou, o E.Redmayne nutarė eiti podiumu iki pusės nuogas.

Eddie Redmayne ir Hannah Bagshaw

                                                               Hanna Bagshaw ir Eddie Redmayne

„Aš buvau blyškus, strazdanotas vaikinas, o kai išėjau, merginos į mane nekreipė daug dėmesio“, –  prisiminė Edis.

Tačiau, atrodo, Hanna atkreipė. Baigusi magistro studijas ji pradėjo dirbti viešųjų ryšių specialiste. 2012 metais ji ir Edis pradėjo susitikinėti, o po dvejų metų susituokė. Pora turi du bendrus vaikus: sūnų Luką ir dukrą Iris.

Alec ir Hilaria Baldwin susituokė 2012 metais.

A. Baldwinas susipažino su H. Thomas (jo žmonos mergautinė pavardė) 2011 m. vasario mėnesį veganų restorane „Union Square“, esančiame „Pure Food and Wine“.

Alec ir Hilaria Baldwin

                                                       Hilaria ir Alekas Baldwin

„Aš stovėjau prie durų su savo draugėmis, kai jis priėjo, paėmė mane už rankos ir pasakė: „Atrodo, kad tave pažįstu“, – prisiminė Hilaria, kuri tada dirbo jogos instruktore.

Pats A. Baldwinas prisipažino, kad ši frazė nebuvo pati sėkmingiausia, tačiau vis dėlto ji paveikė. Dabar pora turi šešis vaikus. Jauniausia dukra gimė padedant surogatinei motinai, praėjus penkiems mėnesiams po to, kai Hilaria pagimdė penktąjį vaiką – sūnų Eduardo.

George ir Amal Clooney susituokė 2014 m.

George ir Amal Clooney

                                                           George ir Amal Clooney

G. Clooney buvo laikomas užkietėjusiu vienišiumi ir visi svarstė, kuri Holivudo gražuolė pagaliau sugebės sužavėti aktorių. Tačiau visos lažybos žlugo – G. Clooney atsisveikino su savo viengungišku gyvenimu dėl Tarptautiniame teisingumo teisme žmogaus teisių advokate dirbusios Amal Amaluddin. Su ja aktorių supažindino bendras draugas – kartą jis merginą pakvietė aplankyti G. Clooney jo dvare prie Komo ežero. Savo srityje Amal, žinoma, buvo neįtikėtinai aukštos klasės specialistė, tačiau plačioje visuomenėje vis tiek buvo daug mažiau žinoma nei George’as.

Lisa Kudrow ir Michelle Stern susituokė 1995 metais.

L. Kudrow su reklamos vadybininku M. Stern pirmą kartą susitiko, kai jis dar draugavo su jos kambarioke. Tačiau, nors jai patiko Michelle, Lisa netapo jų išsiskyrimo priežastimi.

 Michelle Stern ir Lisa Kudrow

                                                       Michelle Stern ir Lisa Kudrow

L. Kudrow pasakojo, kad kai jis įeidavo į butą pasiimti savo tuometinės merginos, ji išeidavo iš kambario, kad niekas nepastebėtų, jog jis jai patinka. Jų romanas prasidėjo tik po šešerių metų, kai jie vėl pamatė vienas kitą draugo gimtadienio vakarėlyje. Pora susituokė 1995 m., o po trejų metų susilaukė sūnaus Juliano. Beje, interviu žvaigždė pažymėjo, kad iki vestuvių su mylimuoju intymių santykių neturėjo.

Nuotraukos iš „Facbook“

1 komentaras “Žvaigždės ir jų antrosios pusės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.